SALE OUT. LG 65QNED80A3A | 65 | Smart TV | webOS | UHD | DAMAGED PACKAGING
- TootjadLG
- Mudel: 65QNED80A3ASO
- Saadavus: 1
-
522€
SALE OUT. LG 65QNED80A3A | 65 | Smart TV | webOS | UHD | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 164 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 172.00 mm |
| Gross height (mm) | 970.00 mm |
| Gross weight | 29.00 kg |
| Gross width (mm) | 1600.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 1456 x 295 x 904 mm |
| Net weight | 22.80 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 65QNED80A3A |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 6.20 kg |
| Volume (m3) | 0.27 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |





